Güncel Market İndirim Dergileri:

                                    

Güncel Stil ve Moda Dergileri:

Güncel Yapı ve Teknoloji Market Dergileri:

                  

Sanal Pazaryerleri "Günün İndirimleri":

           

Siteyi Favorilerinize Ekleyin!:

Galaksirehberi.com E-Posta Aboneliği:

25 Kasım 2008 Salı

Tchibo'nun yeni teması

Tchibo'nun 26 Kasım’da başlayacak “Macera Kayakta” teması, rahat ve dayanıklı kayak kıyafetleri ve şık aksesuarlarıyla, doyasıya kayak keyfi yaşamak isteyen tüm erkeklerin vazgeçilmezi olacak. Ünlü kayak ve snowboard okulları tarafından profesyonel olarak test edilmiş kayak kıyafetleri yıpranma ve kirlenme derdini ortadan kaldırırken, şık aksesuarlar pratik kullanımları sayesinde kayak için gerekli olanlar listesini tamamlıyor.

Bu tema sizlere kayak yaparken üşümemeniz için termal çorap ve iç çamaşırı, polar kazak, termal bot gibi ürünleri sunarken, kayak eldiveni, kar maskesi, ayakkabılar için kar zinciri gibi aksesuarlar ise, kayak kıyafetlerini tamamlayarak macera anında en büyük yardımcılarınız oluyor.

Karın ve kayak yapmanın zevkini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz “Macera Kayakta” temasının ürünlerini görmek isteyen herkesi 26 Kasım’da Tchibo satış noktalarına bekliyoruz.

Ayrıca çok özel Tchibo ürünlerini MİGROS Beylikdüzü AVM, Metrocity, Anadolu Hisarı, Maslak, Atrium, Antalya AVM, Ataşehir ve REAL İzmit, Kartal, Antalya, Ümraniye, Büyükçekmece, Ankara Bilkent, Ankara Etlik, Adana, Bursa satış noktalarında bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok: