Güncel Market İndirim Dergileri:

                                    

Güncel Stil ve Moda Dergileri:

Güncel Yapı ve Teknoloji Market Dergileri:

                  

Sanal Pazaryerleri "Günün İndirimleri":

           

Siteyi Favorilerinize Ekleyin!:

Galaksirehberi.com E-Posta Aboneliği:

27 Eylül 2009 Pazar

İstanbul Forum ve Turkuazoo kapılarını açıyor!

Bayrampaşa'da Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi özelliğine sahip olacak olan Forum İstanbul için geri sayım başladı.

İçerisinde Turkuazoo akvaryumunda bulunacağı alışveriş merkezi şimdiden ilgi odağı oldu, Kasım 2009 içerisindede ziyarete açılması beklenen alışveriş merkezinin içerisinde, giyimden teknolojiye, feast food restoranlardan, markete kadar onlarca işyeride bulunacak.

Bittiğinde 165 bin metrekare kiralanabilir alanı olacak olan ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi unvanını taşıyacak Forum İstanbul'un , toplam olarak Atatürk Havalimanndan bile büyük olacağı söyleniyor. Tüm masraflar dahil 400 milyon Euro’ya mal olacak olan Forum İstanbul,toplam 16 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak.

7 bin tür balığın bulunacağı Turkuazoo'da toplam 20 bin su canlısı bulunacak. Bir ana akvaryum ve 23 küçük akvaryumdan oluşacak olan Turkuazoo'da dört de köpek balığı bulunuyor. Giriş üctetleri yetişkinler için 25 TL, çocuklar için ise 18 TL olurken, 4 kişilik bir aile 75 TL'ye, 5 kişilik aileler 90 TL'ye akvaryumu ziyaret edebilecekler diye konuştu. Yapımı bittikten sonra 70 kişilik bir ekiple ziyaretçilerini karşılayacak olan Turkuazoo ekim ayının ilk haftası içerisinde kapılarını açmayı hedefliyor.

Hiç yorum yok: